Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

ЗСУ відбили два наступи російських військових на адмінмежі Луганщини

Минулої доби росіяни почергово, а іноді й одночасно атакував різні ділянки адміністративної межі між Луганською і Донецькою областями. Українські військові атаки відбили. Про це повідомив у Facebook голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«22 липня напрямків атаки росіян в регіоні було щонайменше два. Лисичанськ та прилеглі окуповані села пролягають на десятки кілометрів вздовж лінії, яку росіяни мріють досягти протягом останніх місяців. Відповідні рапорти керівництву вони надавали багато разів, але Збройні сили України мали інші плани та до сьогодні не дали ворогу реалізувати ці наміри», − написав Гайдай.

Він додав, що лінія фронту на Лисичанському напрямку дуже велика, тому небезпека щоразу йде із різних місць. Так, учора штурмові дії у напрямку Верхньокам’янського та Сіверська українські захисники успішно відбили. Менш впевнені у своїй силі загарбники і в нещодавно захоплених містах та селах.

«Там залишилося близько 10-15% населення. Переважно, літні люди та так звані «ждуни». Але й серед них окупанти вбачають ворогів. У Сєвєродонецьку відкрито пункт видачі перепусток для пересування по окупованій території, що обмежує свободу пересування регіоном. Лише коли відстоїш в довжелезній черзі, пройдеш дактилоскопію та перевірку, тоді зможеш вирушити в лікарню сусіднього міста, якщо не помреш по дорозі», − розповів голова ОВА.

Поделиться:

Наши партнёры