Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Життя в тимчасово окупованому Херсоні

На нашу редакційну пошту надіслали лист, публікуємо за проханням відправника анонімно:

«Ми з Херсона. Поїхали десь місяць тому. Два стояли в черзі і терпляче чекали, заплатили і нас все таки пропустили. Батьки займаються польовими роботами я недавно закінчила навчання. Хочу розказати як моя сім’я втратила майже все шо мала. З приходом рашистів наше життя стало нестерпним. Це якшо одним словом описати. Всі кажуть шо повернулось СССР, я не знаю бо в ті часи не жила. Для мене це як середньовіччя зараз. Ліки і продукти такі як молочка на сонці на землі продаються, зняти гроші нереально, шось купити то черги всюди і тридорога. Орки зі зброєю ходять, вночі хуліганять і стріляються один з одним. Поліції нема, і тебе ніхто не захистить. Люди тримають один одного, сусіди постійно в курсі справ.

Люди в один момент стали бідними і нікому не потрібними. Орки викрадають людей, в основному чоловіків їх принижують влаштовують допити б’ють вимагають доносити на сусідів, за свободу потрібно платити гроші. Так було з нашим сусідом.

Його вночі забрали в чому був крикнули шо наводчік. А він і в армії не був за станом здоров’я. Побили і повернули назад через 4 дні бо заплатили жінка. Він був сам не свій. Потім вони поїхали.

Я вмовила батьків теж виїхати на підконтрольну територію. Це було важко. Але після того як рашисти викрали наш врожай овочів та фруктів і спалили татове поле батьки зі сльозами сказали шо тут вже нічого їх не тримає. Я хочу шоб сльози наших матерів, батьків за рідними за своїм домом повернулись до тих хто це все наробив!

Рашисти щодня вбивають наших людей та країну. Нищать майно і руйнують наші життя. Я навіть боюсь уявити скільки біди вони принесли, скільки забрали життів??? Хай заберуться звідси скоріше…

Хочу миру та просто життя без страху та вічних тривог і вибухів. Зараз важко дуже. Та ми все відбудуємо і ще будемо щасливіші ніж колись до цього. Бачу добрих людей які допомагають один одному і вірю в це ще більше.»

Поделиться: