Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

88880

Group122

2914

Vector

280

Vector (1)

5872

Vector (2)

16

Затримано хакерів, які на «зламаних» 30 млн акаунтах громадян України та ЄС заробили майже 14 мільйонів гривень — СБУ

Zatrymano hakeriv, jaki na zlamanyh 30 mln akauntah gromadjan Ukrajiny ta JeS zarobyly majzhe 14 mil'joniv gryven' - SBU

За повідомлення СБУ, було нейтралізовано хакерське угруповання, яке «зламало» майже 30 млн акаунтів громадян України та ЄС.

До його складу входило декілька хакерів зі Львова, які діяли в інтересах РФ. Вони зламували активні облікові записи інтернет-користувачів з України та Євросоюзу, отримуючи доступ до персональних даних громадян. Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

«Цю конфіденційну інформацію продавали через анонімну платформу «Даркнет», а гроші отримували на заборонені в нашій державі електронні платіжні системи ЮMoney, Qiwi та WebMoney. За попередніми даними, хакери продали орієнтовно 30 млн акаунтів і одержали майже 14 млн грн. «прибутку».

Їхніми «оптовими клієнтами» були прокремлівські пропагандисти. Саме вони використовували одержані установчі дані українських та іноземних громадян для поширення фейкових «новин» з фронту та створення панічних настроїв. Метою таких маніпуляцій була масштабна дестабілізація в країнах», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Україна позбавила посла Ірану акредитації

Поделиться: