Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

За співпрацю із російськими військовими в мелітопольців будуть арештовувати майно

Za spIvpratsyu Iz rosIyskimi vIyskovimi v melItopoltsIv budut areshtovuvati mayno

У тих, хто займається підготовкою до псевдо референдуму та співпрацює з російською «владою» будуть арештовувати майно. Таке рішення 8 вересня ухвалили депутати Мелітопольської міськради під час 20-ї позачергової сесії.

При виконкомі міської ради вже створено координаційний штаб, в якому акумулюється інформація про всіх учасників псевдо референдуму. Списки осіб, які співпрацюють із росіянами будуть направлятись до центральних органів влади, щоб запроваджувати щодо них спеціальні економічні санкції згідно із Законом «Про санкції».

Про це повідомив міський голова Мелітополя — Іван Федоров.

«Депутати ухвалили жорстке, але справедливе рішення: будинки, квартири, дачі, земельні ділянки та автомобілі тих, хто займається підготовкою до псевдо референдуму, будуть заарештовані. Це стосується всіх: як агітаторів і членів фейкових виборчкомів, так і гауляйтерів.

Окрім цього, особи, які сприяють проведенню псевдо референдуму, обов’язково будуть притягнуті й до кримінальної відповідальності згідно зі статтею Кримінального кодексу про колабораціонізм. Нікому не вдасться уникнути заслуженого покарання», — йдеться в повідомленні.

Читайте также: ВС РФ вывозят людей из Мелитополя в Москву для пожизненного заключения

Поделиться: