Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

«З Києва я поїхала в Охтирку під обстрєли. Це було страшно. Но я не могла все покинути, мене ждали…»

Z KiEva ya poYihala v Ohtirku pId obstrEli. Tse bulo strashno. No ya ne mogla vse pokinuti, mene zhdali...

На нашу електронну пошту надіслали лист. Публікуємо без змін, анонімно:

«Як почалась війна і на нас напали рашисти я була в Києві. Но потом вернулась в Охтирку під обстрєли. Мене так ждали. Через тиждень і пару днів війни як вона не закончилась я вернулась в Охтирку з Києва де тоже було неспокойно. Вдома рускі стріляли чаще. Я мала вертатись бо мене ждали.

Коли я приїхала я бачила дуже багато худих бездомних тварин. До них я і їхала. У них були видно кістки і ребра. Були дворові і породисті яких повипускали і так і оставили на вулиці коли виїжали.

Мені здається шо в певний час собак та котів було більше чим людей осталось. Почті всі виїхали через війну. Вони бігали кучками і часом кидались від голоду на місцевих.

Як тільки я приїхала я просила волонтерів помогти з кормом. І з різних міст та організацій мені бистро передавали. Поки не було проблем з бензином. Потом я ходила пішки або на велосипеді їздила за кормом. Було трохи тяжко.

Один раз мене даже оглушило взривом рядом коли я кормила собак. Не знаю чи бачили мене рашисти чи так случайно но з того дня я їх ше більше ненавиділа. Оставити їх я не могла. Вони теж хочуть їсти і пішла годувати дальше.

Сначала як я приїхала я годувала десь до двадцати собак. Потом трохи люди розбирали собі і їх ставало менше. Двох я взяла собі це мої друзяхи. Вони мене спасали тоже. За ними я доглядала і трималась сама знала шо я відповідальна за когось меншого і я їм треба жива і здорова.

Я зараз теж дивлюсь за собаками і годую їх. Хочу шоб люди не проходили повз і помагали як можуть. Або не викидали не оставляли на вулиці тварин. Вони як діти які ніколи не виростуть беззахисні. І в час війни їм було не легше чим нам усім.

Тепер сильно жду перемоги і хочу зробити притулок шоб люди могли приходити взяти собі друга а покинути тварини не вмирали з голоду і холоду на вулиці».

Поделиться: