Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

З чим стикнулись фермери під час окупації Херсонщини

На нашу електронну пошту надійшов лист, публікуємо за проханням відправника анонімно:

«Коли розказують що хтось там сам винен шо прийшли рашисти мене пробирає злость така. Мій чоловік фермер ми з Херсона. Ми нікого не звали жили як могли і заробляли своїм трудом.

Сначала коли началась война у нас не було солярки так і везде. Но нам треба було для полів а комусь волонтьорить спасати людей і всім то було тяжко.

Потом як прийшли рашисти з Крима начали возить солярку то в людей був шок. Обрушились всі плани на продажу зерна були дорогі запчасті або вообще не можна було достать їх ніде. І каждий місяць все хуже хтось пробував подсолнухи садити а багато землі пустувало. Цени на продукцію так впали до сльоз а паливо і добрива ростуть.

У нас і в людей був неврожай так тоже буває. У нас знакомого техніка згоріла купив почті на мільйон в кредит попала ракета і всьо за пару минут нема мільйона…. Потом рашисти почали красти зерно договорюватись з фермерами і все красти і обманювати вони тільки так вміють.

Серце кровью обливалось чоловіку було тяжко хоть і не страдав но морально це дуже страшно і больно. І в такому аду ми жили і наші фермери вся окупована і рядом часть Херсона.

Скільки полів погоріло??? Рашисти спеціально стріляли і підпалювали поля несогласних. В кого поля возле фронта покинули і врожаї і техніку бо то опасно. Жизнь у тебе одна. Ше одна проблєма міни просто замінували поля. То така робота робиться спасатєлями благодарить їх треба постоянно.

Ми поїхали діти у нас і махнули рукою бо збирати нічим і не знаємо кому збирати. От так от і кажуть потом шо хтось винен… Ніхто з простих людей не хотів войни бо война це смерть це лупить по нашим карманам нам ше дітей ростить і якось вертатись до нормальної жизні. Но я надіюсь і вірю шо скоро все буде добре ми привикли до тяжкої роботи у нас трудолюбивий народ і тому ми переможемо… Но надо будь разом….»

Поделиться:

Наши партнёры