Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Яка ситуація у Мелітополі після роботи ЗСУ — мер

Yaka situatsIya u MelItopolI pIslya roboti ZSU - mer

ЗСУ вдарили по російській військовій частині в Мелітополі, та підірвали російський склад боєприпасів. Росіяни переганяють важку техніку, колаборанти намагаються зв’язатись із силовими структурами України. Відомо, що росіяни евакуювали свій військових госпіталь.

Військові РФ обстріляли колону авто з мирними та заблокували доставку гуманітарки і медикаментів для мелітопольців.

Міський голова Мелітополя Іван Федоров розповів у телемарафоні про ситуацію в місті.
Федоров повідомив, що російські військові розгорнули в Мелітополі близько 5 військових баз та казарм: на заводах, в школах.

«Вчора о 17 зафіксовано гучні вибухи в трьох локаціях Мелітополя і району. Постраждала одна з військових частин окупантів на півночі Мелітополя. Підірвано ворожий склад боєприпасів в селищі Михайлівка. Пошкоджено одне з місць відпочинку фсб, де на момент вибухів знаходилось 5-6 авто російської спецслужби», — розповів міський голова.

Після роботи ЗСУ по військовим РФ, за словами мера, російські військові переганяли важке озброєння в бік Херсону. А колаборанти наполегливо зв’язувались із силовими структурами України, більше не бажають співпрацювати з росіянами.

Вчора, за повідомленням Федорова, військові РФ обстріляли обстріляли колону авто мирних мешканців в сірій зоні. Люди ховались під машинами.

Також мелітопольський голова повідомив, що взимку у Мелітополі не буде опалення. Російські військові заблокували доставку у Мелітополь гуманітарних вантажів, в тому числі медикаментів.

Поделиться: