Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Як це — жити в окупованому Маріуполі без комунікацій

На нашу електронну пошту надіслали лист, публікуємо анонімно:

«Я знаю шо робиться в окупованому рускими Маріуполі після войни. Не хочу казати звідки шоб не було у людей проблєм. Коли в новостях кажуть шо там все розбите то люди які там живуть говорять стерте з лиця землі. А була колись красота. Гляньте відео в ютубі шо там було до войни.

Ніхто не каже скільки там загинуло людей від рук руских бо вони не пощітали а наші не можуть узнати. Вони не розрішали ховати людей і тільки в червні начали розбирати завали побитих домів згорівших.

Як люди їхали районами Маріуполя в маршрутках то було чути трупний запах і ніхто не узнає скільки там загинуло згоріло і померло.

В Маріуполі почті у всіх районах нема свєта, води і газу. Люди привикли хоть тяжко дуже носити воду шоб постірати помитись приготовити їжу.

В одному районі дали воду в кінці червня. Продукти хранять в подвалах но вони портяться. А готовлять як повезе із заправлених балонів. Связь мобільна фенікс. В ДНР тоже така сама. Дозвонитись можна десь з 10 разу.

З продуктами важко бо магазинів не багато працює. Аптеки почті всі закриті. Хімія і мясо дуже дорого бо рашисти знецінили штучно гривню. В основному на базарах все купляють но багато чого продають з рук на сонці вже порчане.

Маріупольців провіряють воєнні угрожають. Ходять розпитують людей про соседей шо знають і шо чули. Люди мусять давати документи шоб отримати гуманітарну помощь. Це спасає від голоду. Багато боліють зараз.

І главне чого люди не уїжають?

Виїхать можна тільки після фільтрації. Добратись до места треба самим це рядом пункти. Треба здати документи проверку телефона і допрос пройти. Потом знімають отпечатки по лікті і фоткають як у амеріканских фільмах з усіх сторон. Аж потом дають справку з якою можна їхать. Назад вертатись важко пускають рашисти не всіх. Людям просто страшно кудись рипатись….»

Поделиться: