Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

«Я поховала двох своїх синів. Загинули на війні. Як узнала думала не виживу сама…»

Ya pohovala dvoh svoYih sinIv. Zaginuli na vIynI. Yak uznala dumala ne vizhivu sama...

На нашу електронну пошту надіслали лист. Публікуємо анонімно:

«Хочу вам розказати історію про мою знайому. Вона поховала своїх синів. Вони мужньо захищали нашу Україну. І не можна забувати чим ми платимо за кожен день прагнення до свободи. Далі її розповідь:

«Старший син загинув у 2014 році як виходили з Іловайська на війні то було важко зрозуміть. Бо я знаю шо треба бути мужчиною і захищать країну свою но не хочеться ціною життя своїх рідних. Мусила пережити це якось. Ше менший син був і всю любов йому віддавала.

Но тепер як напала на всю країну вже росія то пішов менший слідами старшого захищав нас. Я переживала но шо поробиш як путін на нас напав і треба було йти.

Коли мені сказали шо мого сина немає я думала шо це найстрашніше шо могла почути. Раненіє в нього було на Азовсталі. Но потом як начали узнавати шо там робиться відео були. У хлопців не було антибіотиків, антисептиків нічого. Ампутації робили без наркозу. Що ці люди терпіли?

І я подумала шо якби мій син помирав там в муках від зараження крові а я знала но помогти не могла б то це було б гірше в тисячу раз.

А коли вийшли азовці їх взяли в полон і ніхто не знаю шо з ними де вони. І після тюрми в Оленівці і тої катівні не знаю шо з ним було б. Не знаю шо чуствують батьки хлопців і дівчат як вони це переживають. Це страшно. Війна це дуже страшно. Ми це не заслужили.

Жду миру і нашу перемогу бо тільки заради цього йшли мої сини і віддали найдорожче — своє життя».

Поделиться:

Наши партнёры