Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

Військові РФ насильно мобілізують чоловіків в так званій «ДНР»

На нашу електронну адресу надіслали лист, публікуємо за проханням відправника анонімно:

«Я звоню, пишу куди тільки можу. Ми з ДНР мого сина забрала воювать. Ночью пришли с требованьем открить двері і потом забрали в чому був. Я ходила просила цю власть і одні відговорки. Там нема кого просить їм плювать на нас всіх бо є такий приказ. Я хочу визволити його не хочу і думать шо з ним там буде.

Коли в 2014 году прийшли до нас рускі ми їх встрєтілі і чесно говоря не сопротивлялись. Я мала магазінчік дочку вчила, син помагав. Время не було особо там внікать. Ми живем в маленькому городку. Моя мама ходила на референдум требували щоб хоть одна людина з семьї. А сейчас виходить ми своїми руками цю біду наробили. Хочу щоб мого сина освободили він же не має воювать проти своїх. Що робити? Куди кричати??? Я вже обзвонилась.

Читала у вас що був случай здавався в плен один хлопець. Я йому тоже говорила. Ой молюсь щоб остався живим воювать не вміє та і с кем? Зараз начався просто ад. Молю про мир і шоб ці сволочі повиздихали. Со слезами засинаю і в сльозах просинаюсь. В старшном сне такого не снилось як сейчас твориться. От така жизнь тепер… Прошу совета і помощі може хтось скажет шо робить…»

Поделиться:

Наши партнёры