Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Війська РФ продовжують здійснювати терористичні акти

17 липня 2014 року неподалік Тореза Донецької області Росія здійснила акт знищення Збройними Силами РФ цивільного пасажирського літака Boeing 777 компанії “Малайзійські авіалінії”. На борту літака були сотні людей різної національності. Дії влади Російської Федерації можна вважати міжнародним тероризмом. Маючи ядерний потенціал, велику армію та тотальний внутрішньополітичний контроль, соратники Путіна відчувають безкарність. Ракетні удари по українських містах свідчать про те, що Кремль використовує свою армію як інструмент здійснення терористичних дій по всьому світу. В десятках країн відчули той біль, який РФ нанесла, збивши пасажирський літак у 2014 році. Наразі, найбільше від терористичної руки Кремля страждає Україна, і не факт, що в плани В.В. Путіна входить тільки знищення української державності (інші цивілізації — це питання часу, якщо його не зупинити спільними зусиллями).
Вінниця, Кременчук, Маріуполь та інші населені пункти України, на які здійснювався ракетно-бомбовий удар по цивільним об’єктам є цинічним та показовим перед міжнародною спільнотою, який демонструє, що в Росії немає цивілізованих принципів та стандартів.
Зустріч у 2021 році Міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова з представниками Талібану, який заборонений у багатьох країнах світу підтверджує той факт, що кремлівський уряд вибирає політику терору і ведення переговорів мовою сили, шантажу і погроз.
Російська держава фактично стала найбільшою терористичною організацією світу, обігнавши за цинізмом та рівнем злочинності сумнозвісну Аль-Каїду. І цей факт вже не потребує підтвердження – досить лише відкрити повідомлення українських та міжнародних медіа про події в України останніх днів.
Тому, чим більше країн визнають дії Росії геноцидом, а саму країну – терористичною державою, тим більшою та потужнішою буде підтримка України, тим швидшою буде наша перемога у війні, розв’язаній диктатором Путіним. Злочин повинен мати визначення і покарання. І воно неминуче.

Поделиться: