Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Відомо скільки незаконно вивезених дітей вдалось повернути із РФ до України

VIdomo skIlki nezakonno vivezenih dItey vdalos povernuti Iz RF do UkraYini

53 незаконно вивезених українських дітей повернули із Росії до України. Також проти РФ українська влада готує позови за фактами так званого «усиновлення» викрадених та вивезених українських дітей.

Про це повідомила віцепрем’єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук в ефірі телемарафону.

Нагадаємо, що відомо й те, що понад 1000 дітей Маріуполя викрали військові РФ та пропонують їх усиновлення на території Росії.

Верещук зазначила, що Мінреінтеграції фіксує випадки так званого «усиновлення» українських дітей в Росії, щоб позиватися і вимагати притягнути до відповідальності Росію, бо «це є злочин проти нашої держави, проти наших дітей».

В ефірі нагадали, що батьки, родичі чи знайомі викрадених дітей на окупованих територіях можуть звертатися на гарячу лінію Мінреінтеграції.

«Ми в кожному конкретному випадку дізнаємося інформацію, фіксуємо її, і якщо ми знаходимо дитину на території Російської Федерації, то робимо все, щоб повернути її. 53 діток таким чином уже вдалося повернути», — повідомила вона.

Поделиться: