Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

«Ви нас розстріляєте? Це перше шо почули хлопці ЗСУ у звільненому селі»

Vy nas rozstriljajete Ce pershe sho pochuly hlopci ZSU u zvil'nenomu seli

На нашу електронну пошту надіслали лист. Публікуємо без змін, анонімно:

«Коли ми радуємось шо ЗСУ звільняє нашу землю ми даже не представляємо шо пережили люди. От ви знали шо деякі землі були окуповані весь час пів року. І перше шо люди спитали коли побачили хлопців ЗСУ чи не розстріляють їх. Уявляєте?

Справа в тому шо пів року вони не мали світла зв’язку та інформації. Вони не знали про Бучу, Маріуполь і фільтраційні табори. Вони не чули про Оленівку, Ірпінь та Гостомель. Але й не знали про допомогу всього світу нам і про наші успіхи.

Їм казали окупанти шо Київ впав. Людей називали зрадниками і лякали ЗСУ. Людей морили голодом а потім як давали шмат хліба то говорили шо вони продались за їжу і тому зрадники.

Ліки давали спочатку з аптек які пограбували а потім було зроблене в росії.
Були в окупації і зрадники які здавали ціліл сім’ї. Людей катували і викрадали. Люди зникали цілими будинками. Один чоловік досі не знає де його син.

Тікати людям було нікуди бо ніхто нікого нікуди не відпускав. Живим точно ні або хіба за гроші.

Тікати лісом було небезпечно все заміновано. А трасою блокпости. Виїхати можна було за 500 доларів до росії або до кордону з Естонієюале невідомо чи випустили б. А звідки у селі у старих людей такі гроші?

Люди не отримували свої пенсії комусь давали по 10 тисяч рублів. Але в основному усіх зганяли працювати за їжу. І мусили це робити.

По селі бігають собаки світять кістки. Голод і холод всюди. І питання чи не в’ють бо ми зрадники. Людям шодня це говорили і тепер одне крутиться в голові.

Дехто з людей так і прийняв звільнення досі живе у тривозі. Одна жінка розказала що її син 17-ти років всі пів року живе у підвалі і виходити не збирається.

І поки ми ще б’ємось у нас з’являється новий фронт. Тепер людям звільнених земель ще більше потрібна кваліфікована психологічна допомога бо вони не вірять ні нам ні самим собі…».

Поделиться: