Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

«В День Незалежності України ворог посилює терор мирного населення», — Синєгубов

V Den NezalezhnostI UkraYini vorog posilyuE teror mirnogo naselennya - SinEgubov

Малу Данилівку обстріляли касетними боєприпасами, зараз триває обстріл Дергачів.

24 серпня російські військові обстріляли касетними боєприпасами селище Мала Данилівка у Харківському районі. Внаслідок обстрілу двоє людей отримали поранення.

За повідомленням ДСНС, після обстрілу Малої Данилівки сталося п’ять пожеж у приватному секторі. Зайнялися три житлові будинки, легковий автомобіль та трава навпроти приватного сектору. Внаслідок обстрілу пошкоджено щонайменше шість житлових будівель.

Пошкоджено приватні будинки та інфраструктура. Дергачі обстрілюють зараз із артилерійських систем. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«На жаль, двоє цивільних зазнали поранення. Зараз їм надають допомогу медики. Інформація уточнюється. Також просто зараз ворог обстрілює з артилерії місто Дергачі», — повідомив Синєгубов.

Голова Харківської обласної військової адміністрації нагадав, що сьогодні на Харківщині триває комендантська година. Вона продовжиться до 7:00 25 серпня.

«Ризик обстрілів є дуже високим. По можливості перебувайте в укриттях», — звернувся до мешканців Харківської області Олег Синєгубов.

Поделиться:

Наши партнёры