Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Удари ЗСУ по Антонівському мосту стратегічно важливі

Антонівський міст — стратегічний об’єкт. Нагадаємо, що українські військові, 20 липня, на Херсонщині вдарили по військових РФ в районі Антонівського мосту. Стало відомо, що ЗСУ повторили удар по мосту. Для чого це відбувається і що кажуть пропагандисти?

На сьогоднішній час навіть часткова його руйнація значно ускладнить логістику для військових РФ. А за умови контрнаступальних дій ЗСУ на Херсон, це відріже росіян від забезпечення та змусить відступати невигідними напрямками.

Знищення Антонівського мосту призведе до того, що російські військові матимуть всього два шляхи постачання до Херсона зброї, техніки, боєприпасів та живої сили — перепливати Дніпро або садити вертольоти у Чернобаївці, де їх неодноразово радо зустрічали українські військові.

Російські пропагандисти показали результати обстрілу мосту. Голова окупаційної так званої «адміністрації» Херсонської області Володимир Сальдо заявив, що міст тимчасово закриють на ремонт.

Помічник Сальдо — Кіріл Стрємоусов звинуватив у обстрілі моста американців. І додав, що це мовляв «затяжная война, в которой в любом случае не будет победителей». Риторика колаборанта змінилась. Ще недавно він переконував: «россия здесь навсегда».

Поделиться: