Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

«У моєї хрещеної вбили сина на війні…»

«У моєї хрещеної вбили сина на війні і перед цим в них згорів дом снаряд попав у сіношну. Осталась сім’я без криши над головою і це все через рашистів які прийшли убивати красти і рушити все на шляху.

Сина нагородили орденом ми усі пишаємось але хрещена ще довго відходила від цього усього. Я хочу розказати про це бо чую як люди говорять шо це все зря. А як же зря коли на нас напали і нас защищали люди і вмирали. Хлопці дівчата і старші. Як жити їх рідним? Це не зря все.

Бо як прийдуть до когось з вас додому то ви захочете захисти своє і рідних. Ця війна поламала життя людей і кращих забрала. Вже ніколи не буде так як було до війни. Хочу шоб ми навчились любити людей які сміливіші за нас.

Війна це найстрашніше шо я бачила і відчувала. Ми тікали зі свого дому і боялись шо нас розтріляють. А як було хлопцям там воювати з рашистами я даже не представляю в страшному сні. Даже зараз я не знаю де мої друзі і подруги і як в них справи. Страшно подумати про те скільки рашисти вбили простих людей. Стараюсь про це не думати.

Молюсь про нашу перемогу і мир для нас. Хай бистріше закінчиться це пекло і настане мир.»

Поделиться: