Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

У Миколаєві через постійні обстріли люди побоюються за власне життя

На нашу електронну пошту надіслали черговий лист, публікуємо анонімно без змін:

«Я з Миколаєва. І ми десь дві неділі як поїхали в трохи тихіше місце. Але я не можу спокойно дивитись новості. Росіяни нас убивають! Вони мразі і убивають наш народ! Нема води і свєта. Люди йдуть набирати воду а там стріялють рускі йдемо за хлібом і знов убивають. Це ж невозможно так жити!

Не одного дня без ракєт чи обстрєлов. Люди бояться кудись їхать бо не мають нічого це ж не міліонери шо взяли своїпожитки і пішли з міліоном куди хотіли. Особенно старші люди бо пенсії малі на шо тут прожити хватає якщо екононити. Но зараз ще й цени стрибнули. Ми потрепим главне шоб не було войни.

Я прошу умоляю щоб наша власть шось робила писала куди треба обращась у вищі суди треба просити на них надавити якось шоб вони поняли шо за все треба отвечать!

Людям важко бачити смерті других це ж кошмар шо роблять ці рашисти. Особенно коли бачиш дітей даже живтних домашніх вони безащітні вообщето і даже старші не можуть помогти бо всі люди під прецелом у рускіх. Я б хотіла шоб це все прекратилось бо чесно устали уже люди а шо там у воєнних я даже представити не можу.

І страшно думать про завтра всі як на пороховій бочці сидимо і ждемо шо це ж має колись закончитись.

До войни ми добре жили оказується. І хочеться шоб дальше вже скоріше наша победа була. Бо бачиш ці розрушені дома і руки опускаються… Но жити хочеться всім.»

Поделиться:

Наши партнёры