Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56700

Group122

2275

Vector

259

Vector (1)

4832

Vector (2)

15

У Харкові від ракетних обстрілів травмуються діти

На нашу редакційну пошту надіслали черговий лист, публікуємо анонімно:

«Ми з Харькова. Я вже трохи прийшла в себе после обстрела. Руска ракета попала в наш дом. Мене відкинуло в коридорчик а дочку нашли спасателі під завалами. Я не могла повірити шо ми всі живі. Но потом вияснилось шо у моєї дочки перелом ребер і откриті переломи ручки і ножки.

Врачі спасали її як могли. Неделю ми лежали в реанімаціі спасали мою дочечку. Но ножку пришлось ампутовать. Я не можу передать шо я пережила. Якби не врачі я дуже їм благодарна вони помагали не здаватись і боротся за жизнь дитинки. Тепер ми ждемо поездку на реабілітацию дальше протез будуть ставити нам помагають за рубежом.

Я часто плачу і не можу понять шо нада цим тварюкам. Вони ж нічого не мають у себе і не можуть нічого зробити харошого для своіх людей. Що вони обещають коли йдуть ці люди наводити на нас огонь шо думають ці прєдатєлі шо нема на них закону???

Я верю шо всі будуть отвєчать рано чи позно, но коли я бачу як мучається моя дочечка і плаче від болі я ненавижу тих всіх сволочей рашистів. Вони убивають деток які ше даже не знають шо таке нацизм і фашизм. І ми будемо вчить мову, я не придавала цьому значініє но тепер тільки так. Ми любимо нашу страну, город Харьков. Це правильно, країну любимо…

Моя дитинка живе благодаря спасітєлям які розбирали завали і врачам які спасали по кусочку. І я молюсь за наших защитніков і верю шо ми все переживемо і будемо жити ще краще! Бажаю всім мира…»

Поделиться:

Наши партнёры