Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

«Сьогодні були вибухи в районі. Люди ракети бачили в небі. Страшно..»

«Я житомирянка, живу сама з початком війни від’їздила в село до батьків поки була можливість була там. І хоч тихим це місце не назвеш та там я була поряд з рідними. Але потім мені потрібно було повертатись до роботи десь в середині квітня. Треба ж за щось жити. За розповідями друзів тут було страшно знаходитись у березні. Ніхто не знав куди прилетить і що буде. А потім ще й транспорту місцевого не було.

Та як я приїхала то вже оживало все. Багато хто повернувся в когось теж так як у мене робота. Та в травні були в людей переживання що може напасти Білорусь на нас. Хоч з їх сторони і летять до нас ракети але самі вони чекають. Надіюсь так і не наважаться. Сьогодні були вибухи в районі. Люди ракети бачили в небі. Всередині шось аж зжалось як прочитала шо це в Житомирі. Страшно.

Я спитала у своїх друзів. Кажуть, що це там де дачі в людей. І це поряд з нами. З одного боку не хочу їхати закордон кудись, а з іншого боюсь за своє життя. Читала в новинах шо білоруси вже там на кордоні з нами стягують техніку. І від цього стає трохи моторошно. Хто знав шо я колись буду жити і буде війна? А в мене стільки планів було на літо. А тепер план один — жити.

Пам’ятаю як бабуся казала шо війна це дуже страшно і була права. Хочу просто миру… Україна має жити в мирі бо ми не хочемо ні з ким війни…»

Поделиться:

Наши партнёры