Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

«Скільки болю і смертей принесла ця війна ніхто ше не знає…»

Skil'ky bolju i smertej prynesla cja vijna nihto she ne znaje...

На нашу електронну пошту надіслали лист. Публікуємо без змін, анонімно:

«Рускі убивали людей купами. Куди ступала їх нога там одні сльози кров і смерті. Людей находять і ховать під табличками з номерами. Бо не можна вияснити хто там не можна обознати. А скільки ше не нашли це ужасна війна.

У мене родичі живуть під Києвом. Ми думали говорили як началось все 24 лютого шо у них вдома буде все спокойніше шо більше треба переживати великим містам. Но як ми вже знаємо все сталось не так.

Рускі зашли в кінці лютого в Бучу, Гостомель все шо рядом з Києвом бо їм треба було захватити власть. А поки вони не могли зайти в Київ то вони кошмарили людей і убивали грабили катували. Почті місяць а десь і дольше. Мої родичі змогли поїхать з волонтьорами но не сразу ховались на криші і чердаку дома. Їх сусідів стріляли коли виходили готовити їсти на вулиці.

Людей убивали групами стріляли в тих хто виходив глянути чи хліб є чи воду можна взяти десь. Виживали з того шо мали. Убивали сім’ї в їх дворах убивали собак. Рускі нікого не жаліли. Вони гірше животних брешуть все шо не знали. Вже є доводи шо вони ше в січні знали хто служив в росії.
Людей находять і зараз закатованих з завязаними руками згорівших похованих біля церков в парках.

Убивали рускі не тільки чоловіків бо боялись шо ті будуть сопротивлятись убивали і діток.

Я не знаю як треба їх наказувати за це но пережити це людям тяжко. Бо не можеш собі представити шо в такий час коли все таке сучасне можуть бути такі орки як їх звуть люди.

Не відмиються вони ніколи а ми маємо витримати все лихо яке принесли ці рускі сволоти…»

Поделиться: