Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

Сирія ухвалила рішення розірвати дипломатичні відносини з Україною

Сирія, відповідно на аналогічне рішення Києва, ухвалила рішення розірвати дипломатичні відносини з Україною відповідно до принципу взаємності. Про це повідомляє сирійська агенція SANA з посиланням на джерело в МЗС. На фото президент Сирії Башар Асад у робочій поїздці до РФ.

Раніше президент України Володимир Зеленський попереджав Сирію про розрив дипломатичних відносин у разі визнання фейкових недореспублік.

Нагадаємо, напередодні Україна офіційно оголосила про розривання дипломатичних відносин із Сирією. Це сталося через те, що несамостійний сирійський режим визнав фейкові утворення «ДНР» та «ЛНР». В офіційній заяві, яка опублікована на сайті МЗС України, йдеться про розрив дипломатичних відносин із Сирією без розривання консульських відносин, відповідно до статті 2 Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року.

В міністерстві закордонних справ Сирії заявили, що український уряд практично розірвав відносини з їхньою країною 2018 року, коли відмовив у продовженні посвідки на проживання сирійським дипломатам, які працюють у посольстві у Києві.

Поделиться:

Наши партнёры