Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

Сім’я на Чернігівщині через російських військових живе в гаражі

На нашу електронну пошту надіслали лист, публікуємо з дозволу відправника анонімно:

«Ми лишились без будинку. До нас в село ще весною прилетіла ракета від рашистів і спалила все. Батьківське помешкання та нашу прибудову до будинку. Все до цеглинки лишились кілька стін. Погоріла техніка і всі речі шо мали. Одне дякувати Богу добре шо всі живі батьки, діти, внуки… Як почало бахкати в селі ховались у погребі в сараї то присипало сильно і двері впали на сходи але ми вижили.

Ми добре жили. Я працювала з чоловіком у батьків господарство і наш спільний город. Жили поряд щоб бути більше часу разом і один одному допомагати. Ми з Чернігіської області. Діти навчались ми старались зробити життя кращим ремонт робили в будинку нещодавно, мали плани на літо… Та це все перекреслила війна і рашисти які прийшли нас спасать як вони кажуть. Ну от і спасли від життя в своєму власному будинку який ми обожнювали. Сусідів ще дуще спасли там навіть гараж рознесли.

Як прийшли рашисти в село то почали мародерити по повній. Позабирали у людей машини, мопеди і велосипеди. Потім по пустим хатам покрали речі забирали і постіль і техніку і прикраси все шо могли з собою взяти. То все правда шо за них говорять вони все крадуть. Як обжились то вимагали продукти у людей поїли багато курей в селі пили, гуляли. То було страшно і неприємно бачити їх на своїй землі у своєму рідному селі.

А як пішли рашисти то по собі лишили зруйноване село. Ми живемо всі зараз в гаражі. Їхати нікуди та й не хочемо. Своїми силами намагаємось відбудуватись поки розбираємо завали. Боюсь думати про холод бо в гаражі прохолодно і вохко. Надіюсь нам допоможуть. Та головне я молюсь і дякую кожен день нашим воїнам хай береже їх Бог і хай принесуть нам перемогу. Щиро вірю що ми працелюбний народ все витримаємо і відбудуємо. А рашисти поплаться за здіяне бо не сховатись їм відповіді…»

Поделиться:

Наши партнёры