Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

Що знаходиться в рюкзаку який отримали звільнені українські військові

Scho znahoditsya v ryukzaku yakiy otrimali zvIlnenI ukraYinskI vIyskovI

Українські військові, звільнені з полону в РФ 21 вересня, отримали рюкзаки з речами першої необхідності та смартфоном.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій разом із Національним інформаційним бюро під час звільнення з російського полону 21 вересня передали українським захисникам пакунки із необхідними у першу чергу речами.

Про це повідомляється на сайті Мінреінтеграції.

«Рюкзаки зібрані окремо для чоловіків та жінок – з урахуванням потреб. В кожному: одяг, взуття, засоби гігієни, їжа, вода. Майже всі товари – від українських виробників. Також не забули про смартфон – щоб за його допомогою звільнені не лише швидко зв’язались з рідними, а й отримали можливість оперативно поновити особисті документи в «Дії» та доступ до банківських рахунків», — зазначили у відомстві.

Перелік речей був визначений під час попередніх обмінів, враховуючи потреби звільнених із полону.

«Мінреінтеграції продовжує перераховувати кошти у розмірі 100 тис. грн на виплати звільненим із російського ув’язнення українцям та сім’ям тих, хто ще в неволі. Також українським дітям, які втратили батьків внаслідок війни, та звільненим з полону жінкам передбачена окрема фінансова підтримка від польського Фонду імені Климентія Шептицького», — додали у міністерстві.

Також усі звільнені напередодні з російського полону українські захисники та захисниці отримають кваліфіковану медичну та психологічну допомогу.

Читайте також: Дев’ять російських ракет накрили Запоріжжя і передмістя: є загиблий

Поделиться:

Наши партнёры