Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

СБУ ліквідували «типографію» з підробки довідок про непридатність до військової служби

У Києві Служба безпеки України викрили підпільну «типографію», де друкували довідки про непридатність до військової служби. Організаторам схеми повідомлено про підозру. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

«Протиправну діяльність організували двоє мешканців столиці. Для пошуку клієнтів вони створили спеціалізовану інтернет-платформу, де пропонували свої «послуги». Розрахунок за них отримували на власні банківські картки, а підробки відправляли «замовникам» через сервіси поштового зв’язку. Під час обшуків за місцями перебування зловмисників правоохоронці виявили бланки військово-облікових документів, фальшиві довідки військкоматів і мобільні телефони з доказами злочинних дій»,- йдеться в повідомленні.

Зловмисники пропонували своїм клієнтам підроблені посвідчення військовозобов’язаних та довідки, а також займалися незаконним переправленням за кордон українських громадян призовного віку.

За даними слідства, для серійного виготовлення «довідок» учасники схеми використовували типографський цех афілійованої комерційної структури. Пакет фальшивих документів вони оцінювали у розмірі від 800 до 2 тис доларів США, в залежності від термінів їх оформлення.

Наразі обом організаторам схеми повідомлено про підозру. Тривають комплексні заходи для встановлення і притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до злочинів.

Поделиться: