Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56700

Group122

2275

Vector

259

Vector (1)

4832

Vector (2)

15

«Рускі воєні пускали нас з зав’язаними очима через поле з мінами…»

Ruski vojeni puskaly nas z zav'jazanymy ochyma cherez pole z minamy…

На нашу електронну пошту надіслали лист. Публікуємо без змін, анонімно:

«Коли рускі воєнні захватили наше село ми пішли просити відпустити нас виїхати. Вони на диво пускали. Але із зав’язаними очима через поле з мінами…

Тоді ми поняли шо там нема з ким говорити. Но жити якось треба було рядом з ними. Ми мало виходили надіялись шо вони підуть через пару дні. Но їм понравилось у нас в Чернігівській області.

Продукти відбирали у людей зразу забрали постельне собі подушки і одіяла. Посуду з якої їли зразу викидали і приходили забирати нову. Саме ценне шо було вдомах зразу вкрали потом вже техніку брали коли роздивились все.

Сначала чоловіків не чіпали. Но потом забрали їх сидіти в холодних подвалах шоб не було кому женщін захищати. Було сложно морально бо до життя в селі можна привикнути а до того шо за вами следять з автоматами не виходило. Боялась за дітей і своїм і чужих. Бо вони могли зробит шо угодно.

Ми довго думали і ждали шо шось поміняється. Один раз вони чудом пропустили волонтьорів бо хотіли тоже в них взяти лекарства і їжу. Тоді ми договорились пождати машину шоб нас вивезли. Спасіба їм вони нас спасли від холоду і може спасли життя.

Чоловіка мого тримали довго ше. Сначала побили шоб не думав втікти. Ми з ним ше раньше договорились шо як тільки буде возможность виїхати то треба їхати. Йому удалось спастись бо не перечив рашистам. Все робиш шо скажуть. Дрова носив і один пожалів його бо дітей бачив. Відпустили.

Такий страх як тоді я не чуствовала ше ні разу. Дихати переставала як їх бачила. Ми ше довго будемо це помнити. Тоді ми жили як в лісі з вовками і шо буде дальше ніхто не знав.
Ужасно те шо нас приходиться битися за те шо наше і так є. Це наша земля наші села і города. А рашисти пришли захватити чуже і забрати а попутно ограбити повбивати всіх несогласних.

Маємо їм показати їх місце і захистить своє».

Поделиться:

Наши партнёры