Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

«Росіяни як саранча. Шо не розрушили те вкрали. Виносили все. Даже вилки, ложки. Розували людей шоб забрати взуття…»

Rosijany jak sarancha. Scho ne rozrushyly te vkraly. Vynosyly vse. Dazhe vylky, lozhky. Rozuvaly ljudej shob zabraty vzuttja…

На нашу електронну пошту надіслали лист. Публікуємо анонімно, без змін:

«Мої родичі прожили 5 місяців в окупації. Коли чуєш шо роблять рускі по новостях все одно думаєш ну не може такого бути. Но коли тобі розказують твої родичі то мурашки по кожі від страху тіпає.

Старших людей тяжко переубедити уїжати ше й зі свого дома. От в мене не вийшло родичі не захотіли їхати до нас чи до когось другого остались вдома.

Жили вони спокойно до кінця березня в селі Херсонскої області. А потом прийшли рускі. Моя тьотка називає їх саранчою. Бо все покрали а шо не покрали то розрушили. Старих людей били палками і допрасами мучили ночами. Люди ховались у подвалах шоб не попадатись на очі цим живодьорам.

Недавно їх освободили в начале вересня. Наші вигнали рускіх з села. Вони жили весь час в подвале. Даже наші як прийшли то визволили їх з подвалу. Спитали чи є хто живий.

Коли вона розказувалал мені то не здержувалал сліз ні вона ні я. Ми й не знали до цього шо для щастя багато треба знати шо ти і твоя сім’я ціла всі живі і здорові. Війна все розвернула і показала хто є хто.

Жалко тільки шо стільки людей погибло і молодих і діток цього не можна забути це можна тільки пережити…»

Поделиться: