Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

«Росіяни в Бельгії з підробленими документами пробують отримати статус біженця з України»

RosIyani v BelgIYi z pIdroblenimi dokumentami probuyut otrimati status bIzhentsya z UkraYini

На нашу електронну пошту надійшов лист. Публікуємо анонімно:

«Росіяни в Бельгії з підробленими документами пробують отримати статус біженця з України. То ж у них там все харашо???

Про це мені розказала подруга. ЇЇ родичі з дітьми поїхали в березні бо їх будинок розбомбили рашисти. Щоб не травмувати дітей вирішили перечекати. Так склалось шо поїхали в Бельгію.

Для біженців там є таке місце називається воно вроде Атлас. Там можна узнати про все шо треба для людей які приїхали через війну чи ше по якійсь причині. Можна записатись на мовні курси і стати на облік як біженець. а потом отримувати якісь гроші як допомогу.

То росіяни які кричать шо в них все класно і прийшли нас рятувати тіпа. То вони приходять туди і підробленими документами не знаю де вони їх беруть і хочуть так отримати статус і остатись жити в Бельгії. Я просто в шоці від цих уродів.

А провіряють їх мовою. Говорять українською там є помощніци чи волонтери з України. І коли вони кажуть шо не понімают нашого язика то все ясно стає шо то вони брешуть своїм язиком. От такі справи.

Тому вчіть нашу мову. Я от стараюсь згадати школу. Важко це але якщо це наша така зброя то азарт такий починається. Всім добра. І тримаємо кулаки за нашу перемогу над цими рашиськими брехунами».

Поделиться: