Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Росіяни евакуювали свій військовий шпиталь із Мелітополя

RosIyani evakuyuvali svIy vIyskoviy shpital Iz MelItopolya

На тлі активних дій Збройних Сил України військові РФ вивезли з Мелітополя військовий шпиталь. А свої сім’ї росіяни почали відвозити 2 тижні тому в бік Криму. Про це 29 серпня повідомив міський голова Іван Федоров.

Нагадаємо, що росіяни завезли у Мелітополь хімічні лабораторії «Мікроб».

Міський голова зауважив, що два тижні тому, коли активізувалися атаки ЗСУ на Херсонщині, загарбники почали вивозити із Мелітополя сім’ї.

«Сьогодні в Мелітополі була чергова «гаряча» ніч. Приблизно з 22 години вечора (28 серпня) було чути гучні вибухи та автоматні черги. Поки точно не відомо, що саме постраждало з ворожої техніки в місті, проте вже відома реакція рашистів на ці дії. О другій годині ночі було повністю евакуйовано військовий госпіталь окупантів… Це підтверджує те, що вони починають тікати з нашого тимчасово захопленого міста», — зазначив Федоров.

До слова, ліки для госпіталя забирали у містян яких зупиняли на блокпостах. Якщо в посилках були препарати, яких не було у вкрадених росіянами комунальних та приватних аптеках міста, їх просто вилучали та передавали військовим РФ. Найбільше у російських військових попит мали транквілізатори, що знеболюють.

Поделиться: