Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

Російські військові позбавили житла родину з трьома дітьми

На нашу електронну пошту надіслали черговий лист, публікуємо за проханням відправника анонімно:

«Ми уїхали с Харьковской області. У нас троє детей. Думали на немножко пока стреляют орки. Поселились в селе нашли люди добрі дом для нас с двором. Потом ми узнали шо нас дом розбили ракетой. І вже нічого не осталось тільки те шо взяли с собой. Я даже не знаю как передать свої ощущенія. Це як земля з під ног уходить. Ми всю жизнь трудились і купляли все в дом. Родили детей бо хотели большую семью. І в один міг нічого не осталось. А тепер як з цим справитись не знаєм.

Орки жесткокі і тупі но то шо вони рушать дома людей школи і больніци це вже виходить за рамкі поніманія. Я радуюсь детям і тому шо ми живи. Добре шо єсть люди які сочуствують і помагають. Перед сном я молюсь за всю Украину і прошу помощі для всех кто нуждается.

Я верю шо все скоро закончиться і наша побєда все поміняє. Ми работаем і збираємо на дом бо треба думать про холода зима скоро. І як же хочеться шоб до цього времені все наладилось і ми наконецто зажили спокойно без страху тривог бом і ракєт. Бо ми не заслужили такого ми хочемо жить своєю головою і на своїй землі….»

Поделиться:

Наши партнёры