Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Російські військові під час окупації вбивають людей та лишають дітей сиротами

На нашу редакційну пошту надіслали черговий лист, публікуємо анонімно:

«Я хочу розказати вам історію шоб люди знали шо твориться. Бо хтось не вірить новостям каже шо наші теж багато брешуть. Розкажу про діток. Позвонили волонтери які везуть людей з гарячих точок. Зараз це Херсонська область, Мелітополь, Миколаїв і так дальше. Там де луплять ракетами і вбивають людей і рушають їх дома.

Так от в один вечір треба було накормити людей з дітками. Я приготовила, приїхало 8 дорослих і багато діток. Худющі жінки, діти і два дєдушки. Хто чиї не розбереш. Потом узнала шо багато сиротами стали. Їх батьків викрали, когось убили. Убили просто!!! когось закатували…

Добре шо людей волонтери забирають і везуть в центри. Голодні і холодні, у кожного своя історія. Плачу завжди з ними і дуже шкода діток. Дивляться голодними очима на тебе а ти не знаєш шо ше їм дати шоб якось обігріти.

Пару старших дітей з синяками і перев’язками пригали в погріб коли бомбили рашисти. Виродки ці фантазію мають стріляють сереж білого дня, так авторитет заробляють. Люблять шоб їх боялись. Сволоти!!!

У людей все було, і хати і хазяйство. Малі розповідали про курочок які покрали картоплю забрали і вони голодували. Уявляєте??? забрали все у дітей і нічого не оставили. А діти кормили курочок і картоплю садили і збирали зі сльозами так по дитячому мені кажуть, може їх більше і вони були дуже голодні???

Я молюсь кожен раз за Україну і наших людей коли чую такі історії, хочу кричати про цих діток на весь світ. Шоб ті люди які роблять вигляд шо все як і раньше шо нема войни представили на їх місці своїх дітей!

Шоб ті хто думає шо росіяни тут ні до чого згадали мовчання це теж зрада. Так ви стаєте в один ряд з убивцями…»

Поделиться: