Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Російські військові обстріляли машину з дітьми під час виїзду людей з тимчасово окупованого Херсона

На нашу електронну пошту надіслали лист, публікуємо анонімно:

«Моїх сусідів вбили рускі коли вони їхали з Херсона. Як тільки була окупація і прийшли рускі ми не знали шо буде і як нам буде жить. Хто міг поїхав сразу. Ну а в кого хазяйство то остались. Канєшно жизні з цими виродками нема. Но ми думали потерпіть трошки треба а там наші прийдуть. Но рускі почали викрадать чоловіків ноччю. А потом сказали шо дітей отправлять в Крим на оздоровлєніє тіпа і на учобу. То моя сусідка з дітками і батьками рєшили їхать. Зять сусідів остався, бо чоловіків не пускають вообще.

Як потом ми узнали сусіди не доїхали. Тільки дочка з подружкою та дітками. Ці сволочі на постах не пускали а потом сказали їхать полями. І там на полях начали стрілять по машині вбили мою сусідку і її чоловіка. Їх дочка спаслась з подругою і дітками повзли з ранами до наших і зразу їх в больницю поклали. Рускі хотіли щоб вони по мінному полі їхали і коли не пускали дорогою вони і поїхали. Хто знав шо ті задумали ізверги.

Вбити ні за що людей стріляти в машину з дітками з надписями і білими простинями. Я пишу щоб люди знали що вони з нами роблять! Не можу в це все повірить! Страшно і з ними жить і їхать страшно бо це сволочі їм убить когось то забава а нам то горе. Боже врятуй Україну і наших людей!

Поделиться: