Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Під час ранкового обстрілу росіянами Харкова знищено палац культури «Залізничник»

Нагадаємо, 17 серпня ввечері російські ракети зруйнували гуртожиток Харкова в районі Салтівка. Є жертви та поранені. А сьогодні, 18 серпня, зранку російські війська ракетними обстрілами поцілили повторно вже в гуртожиток Слобідського району є загиблі та поранені, серед яких діти.

Також сьогоднішня російська ракета знищила палац культури «Залізничник» у Харкові. Як повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін, серед залізничників постраждалих немає.

Голова правління залізниці зазначив, що будівля — це пам’ятка архітектури в стилі конструктивізму, яка була збудована 90 років тому назад.

До війни там були численні дитячі гуртки. Щодня більше сотні діток займались творчістю, танцями, музикою та співами в ПК «Залізничник».

«Останнім часом я рідко пишу про обстріли залізничної інфраструктури. Та це лише тому, що не хочу забивати ефір своїми однотипними повідомленнями про те, що нас вчергове обстріляли. Ми просто робимо все можливе і неможливе, щоб оперативно поремонтуватись і їхати далі. Проте щодня російські війська б’ють по кількох залізничних об’єктах — станціях, коліях, мостах, і тд.», — написав Камишін.

Поделиться: