Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Ніч під «Градами» та «Урагами»: від ударів військових РФ потерпали два райони Дніпропетровщини

Внаслідок російських обстрілів поранено двох жінок, перебито газовід та лінію електропередач. До двох тисяч людей залишилися без світла. На місці працюють аварійні бригади.

За повідомленням голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка 16 серпня, від ударів російських військових знову потерпали два райони — Нікопольський та Криворізький. Ніч для жителів районів минула під «Градами» та «Ураганами».

«Криворізький район ворог обстріляв з «Ураганів». Поцілив по Мар’янському та Великій Костромці Зеленодольської громади. Поранені двоє жінок — 20 та 84 років. У селах пошкоджені кілька приватних будинків та газогін.

Нікопольський район російська армія накрила вогнем двічі за ніч. По мирній території 40 прильотів з «Градів» та 10 зі ствольної артилерії. Попередньо, люди не постраждали», — йдеться в повідомленні Валентина Резніченка.

У Червоногригорівській громаді понівечені 9 приватних будинків, гаражі, автомобілі. Обстрілом зачепило два склади з зерном та техніку місцевого агропідприємства.

Поделиться: