Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Неспокійна ніч та ранок: Дніпропетровщину обстрілювали російські «Гради» та артилерія

NespokIyna nIch ta ranok DnIpropetrovschinu obstrIlyuvali rosIyskI Gradi ta artilerIya

Ніч на 31 серпня теж була під російським вогнем. Російські військові напередодні 1 вересня вночі, та зранку, обстріляли Нікопольський та Криворізький райони Дніпропетровщини. Є поранений.

Нікопольський район російські війська атакували чотири рази — стріляли по чотирьох громадах. По Нікополю та Червоногригорівській громаді били російські «Гради». Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОДА — Валентин Резніченко.

«У Червоногригорівці ворог поцілив по центру селища. Попередньо, поранена одна людина. Це 70-річний чоловік. Він у лікарні у важкому стані. У селищі пошкоджені 12 будинків, ліцей, селищна рада. Снаряди зачепили і лінію електропередач», — йдеться в повідомленні.

У Нікополі минулося без руйнувань та постраждалих.

«По Мирівській та Марганецькій громадах гатила важка артилерія. Є руйнації, люди цілі. У Марганецькій громаді виведена із ладу лінія електропередач. 3 000 сімей лишилися без світла. Половину з них електрики уже підключили. Роботи тривають», — зауважив Резніченко.

У Криворізькому районі росіяни вкотре ударили по Зеленодольській громаді. Понівечені господарчі споруди. Люди неушкоджені.

Поделиться: