Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

«Недавно я відчула себе бездомною. Росіяни ракетою знищили 5-ти поверхівку. Там був мій дім»

Nedavno ya vIdchula sebe bezdomnoyu. RosIyani raketoyu znischili 5-ti poverhIvku. Tam buv mIy dIm.

На нашу електронну пошту надіслали лист. Публікуємо без змін, анонімно:

«Вдома часто стріляють може кожен день як чула в новинах це біля Харкова. Тепер мені нема куди вертатись. Це був мій куток мій дім. Коли я кудись їздила я завжди знала шо можу вернутись до себе додому і шоб не сталось вдома мені ставало легше.

Коли почалась війна в лютому мене не було вдома я була у відрядженні. Але все дізналась від друзів. Я не попала додому бо боялась їхати щоб не попасти в окупації до росіян. Я не надіялась шо вони підуть через пару днів не вірила шо вони заблудились і шо не знали куди йдуть. Ше з розповідей рідних я знала шо росіяни злі і підлі люди. Винятки є, але то треба час шоб людину розпізнати.

Харків став моїм домом після інституту. Тут теж було чимало рускіх. З ними я теж зустрічалась. Я тільки дуже надіялась шо вистоїть мій дім я так хотіла приїхати до себе додому шоб просто було місце куди є повертатись.

Та війна не нами розпочата відбирає у людей дороге і найдорожче не питаючи. Мені жаль дому і людей які постраждали або взагалі загинули. Це непоправно. І не знаю як довго ми будемо повертатись до простого життя.

Сьогодні я бачила бездомного і задумалась чи холодно йому ввечері чи є йому куди піти? Шо сталось з його домом? На мить здалось шо ми з ним маємо спільне або ні ми мали мабуть і спільно з ним втратили… А в мене відібрали підлі росіяни вбивці».

Поделиться: