Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

На Миколаївщині через російські обстріли РЗСВ «Смерч» знищено пожежний автомобіль, є поранені

Російські військові обстріляли ракетами й сам Миколаїв. Одна людина поранена.

За інформацією районних військових адміністрацій та ГУ ДСНС України у Миколаївській області за 18 -19 серпня російськими військами було здійснено обстріли кількох районів.

В Миколаївському районі 18 серпня росіяни обстріляли село Галицинове. Три людини поранені. В результаті влучання касетних боєприпасів РСЗВ «Смерч» пошкоджено кілька житлових будинків, зруйновано будівлю пожежної частини та знищено пожежний автомобіль. Три людини отримали поранення.

Вночі, 19 серпня, близько 04:00, місто Миколаїв зазнало обстрілів ракетами типу С-300. Три ворожі ракети знову влучили в ЧНУ імені П. Могили, пошкоджено навколишні будинки. Попередньо, одна людина отримали поранення. Також в іншому районі міста пошкоджено підприємство. За попередньою інформацією, постраждалих немає.

Зокрема, у Баштанському районі вчора, 18 серпня, орієнтовно о 9:30 та 17:30 були обстріли на території Широківської громади. Також громада зазнала російських обстрілів з 22:00, 18 серпня, до 04:00, 19 серпня. Влучання були за межами населених пунктів. Постраждалих немає.

Під постійним російським вогнем залишаються населені пункти Березнегуватської громади, що знаходяться на лінії розмежування. Інформація щодо постраждалих та пошкоджень уточнюється.

У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

Як повідомлялось раніше, днями військові РФ атакували об’єкти портової інфраструктури Миколаєва. Без жертв.

Поделиться: