Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

На Дніпропетровщині загинув 17-річний хлопець: він торкнувся касетного боєприпасу від росіян

Na DnIpropetrovschinI zaginuv 17-rIchniy hlopets vIn torknuvsya kasetnogo boEpripasu vId rosIyan

Це вже восьма смерть в Дніпропетровській області через касетні боєприпаси. Україна — єдина країна проти якої використовують касетні боєприпаси. Про це повідомили Human Rights Watch.

У Синельниківському районі, 31 серпня, загинув 17-річний хлопець. Він торкнувся касетного боєприпасу, який здетонував. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОДА — Валентин Резніченко.

Також Резніченко повідомляв про обстріли росіян вночі та 1 вересня та ранок, унаслідок яких є поранений у важкому стані.

«Просив і ще раз прошу! Будь ласка, не наближайтеся до вибухівки, що лишається після ворожих обстрілів. Не ходіть у лісосмуги та інші місця, де можуть бути залишки касетних снарядів. Натрапили на підозрілий предмет — телефонуйте рятувальникам або поліції. Касетні боєприпаси підступні. Вони небезпечні ще якийсь час після «прильотів». Будьте обачними. Це врятує життя», — йдеться в повідомленні очільника.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли що Росія обстріляла касетними боєприпасами 10 регіонів України, із 24-х. Із лютого по липень від них вже постраждало щонайменше 689 мирних.

Поделиться:

Наши партнёры