Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

«Моя 10-місячна донька проснулась від взривів. Російські воєнні розбомбили наш дом…»

Moja 10-misjachna don'ka prosnulas' vid vzryviv. Rosijs'ki vojenni rozbombyly nash dom...

На нашу електронну пошту надіслали лист. Публікуємо без змін, анонімно:

«В лютому як началась війна моя донька проснулась першою. Вона ще мала поспати трошки. Обично ми прокидаємось о сьомій. Але взриви були такі шо дрожав весь дом. Я поїхала з Ірпеня з першого дня війни бо в нас маленька донька. В лютому їй було всього 10 місяців ми даже не думали шо робити зібрались і поїхали.

Спасітелі росіяни спасли мене від квартири. Я поїхала з Ірпеня з першого дня війни бо в нас маленька донька. Як ми надіялись шо квартира вціліє. Но все знищено. Я узнала про це від сусідів. Моя квартира на 5 поверсі. Даху нема і квартири все вигоріло. У ванній шматок плитки і все. Остались зовнішні стіни.

Сусіди все вимили від копоті і убрали завали шоб постелити шось бо тепер підлога моєї знищеної російнами квартири це їх стеля бо криши зовсім нема. Там просто дира. Така ж дира і у моєму серці. Бо даже як я поїхала то всі мислі були з домом.

Да, ми спаслись і ми живі я і чоловік і моя донька но квартира це було наше місце сили. Тут ми почали самостійно жити стали сім’єю. Я не знаю чи є прощення за те що робили з нашою країною і з нашими людьми ці російські нелюди.
Мені хочеться прокинутись ніби це страшний сон. Я досі не завжди вірю що таке може відбуватись в наш час».

Поделиться:

Наши партнёры