Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

«Моїй бабусі 95 років. Вона пережила Голодомор, Другу Світову війну, Чорнобильську трагедію… А зараз мусить жити в часи війни з росією»

MoYiy babusI 95 rokIv. Vona perezhila Golodomor, Drugu SvItovu vIynu, Chornobilsku tragedIyu... A zaraz musit zhiti v chasi vIyni z rosIEyu

На нашу електронну адресу надіслали лист. Публікуємо без змін, анонімно:

«В новинах якось сказали про те шо багато стареньких людей під час окупації померли. Це й недивно. рашисти утримують людей і нелюдських умовах. Ліків нема і хвилювання за своє життя у всіх. Тим більше у людей похилого віку.

В дитинстві я часто чула від бабусі розповіді про здобуття Незалежності. Моя бабуся пережила два Майдани, анексію Криму і початок війни у 2014 році… Їй 95 років і мабуть не таку старість вона сподівалась.

В неї було й до цього нелегке життя. До школи ходила у сусіднє село часто хворіла через холод і нестачу одягу для зими. А в Голодомор молилась щоб родина вижила за усіх братів та сестер. Коли я це слухала то співчувала але мабуть тоді я ще не могла відчувати таку силу свободи.

А коли прийшли рашисти всю Україну захоплювати я відчула шо мені щось заважає дихати. Кожна новина про чиюсь смерть відбивалась у мені сльозами та гіркотою.

Я так вдячна нашим захисниками і волонтерам, які охороняють нашу свободу.

І тепер я вже молюсь за бабусю, якій 95 років, за батьків, сестер та за всю нашу Україну. Не віддамо! Молюсь і вірю що молитва почута».

Поделиться: