Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

Минула доба пройшла у Миколаївській області під ракетними ударами

Зранку, 28 липня, по Миколаєву було нанесено масований ракетний удар. Протягом 27 липня від російських атак потерпали Миколаївський і Баштанський райони. У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч минули відносно спокійно. Про це повідомили у Миколаївській ОВА.

У Миколаївському районі 27 липня від 18:00 внаслідок ворожих обстрілів села Лимани Галицинівської громади зруйновано та пошкоджено три житлових будинки, електромережу. Постраждалих немає.

Також напередодні у другій половині дня внаслідок обстрілів горіли поля із зерновими за межами села Шевченкове, що у Шевченківській громаді.

Не припиняли росіяни обстрілювати і Баштанський район. У середу, 27 липня, орієнтовно о 19:00 від загарбників потерпало село Широке у Широківській громаді. Влучання було по дорогах. Росіяни пошкодили три житлових будинки. Постраждалих немає, наголошують в ОВА.

Крім того, о 05:30 були обстріли на території всієї Широківської громади. Зафіксовані «прильоти» у домогосподарств, а також поза межами населених пунктів.

Обстріли територій та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади по лінії розмежування тривають. Місцева влада уточнює інформацію щодо потерпіли.

Поделиться:

Наши партнёры