Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Миколаїв та область вкотре обстріляли російські військові

Сьогодні 16 липня вранці російські війська вкотре обстріляли Миколаїв, інформація щодо постраждалих уточнюється. Про це начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив у Телеграмі.

«Зранку 16 липня, орієнтовно о 04:00, ворог вкотре обстріляв Миколаїв. Інформація щодо постраждалих і пошкоджень уточнюється», — зазначив Кім.

Нагадаємо, вчора війська РФ атакували два університети у Миколаєві.

Крім того, за словами очільника ОВА, у Миколаївському районі 15 липня орієнтовно з 09:00 до 10:00 зафіксовані обстріли в селищі Первомайське Первомайської громади. Пошкоджені об’єкти критичної інфраструктури та сільськогосподарського призначення. Ворог влучив у лісосмугу, канал, поля.

Вчора 15 липня протягом 18:30-19:00 зафіксовані обстріли села Лимани Галицинівської громади. Пошкоджені об’єкти критичної інфраструктури, внаслідок чого село залишилося без електро- газопостачання. Пошкоджені два житлові будинки. Більшій частині абонентів електропостачання відновили, зауважив Кім.

За його словами, у Баштанському районі вчора з 09:30 по 21:00 з певною періодичністю були обстріли у Широківській громаді. Зруйновано один житловий будинок, пошкоджено три. Двоє людей поранені.

Обстрілів, додав Кім, також зазнало село Олександрівка Володимирівської громади. Влучання були переважно по відкритих територіях. Постраждалих немає, у шести приватних будинках частково пошкоджені покрівлі та вікна.

Сьогодні, 16 липня, орієнтовно о 04:00 були обстріли в Інгульській громаді. За попередньою інформацією, постраждалих немає. Інформація щодо пошкоджень уточнюється, підкреслив начальник ОВА.

Також, за його словами, тривають обстріли сіл по лінії розмежування у Березнегуватській громаді. Інформація щодо постраждалих і пошкоджень уточнюється.
У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно, зауважив Кім.

Поделиться: