Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

«Мій чоловік з «Азов». Він загинув захищаючи Маріуполь…»

Mij cholovik z "Azov". Vin zagynuv zahyschajuchy Mariupol'...

На нашу електронну адресу надіслали лист. Публікуємо без змін, анонімно:

«Це сильна втрата для мене. У нас маленька донька. Мій чоловік загинув в березні. Він приходи до нас з родичами у підвал де ми довго переховувались від обстрілів росіян.

Як це все я пережила часто мене питають. А я не пережила частина мене досі там з ним говорить і обіймається. В останній раз як я його бачила він був дуже сумним. Думаю він знав набагато більше за усіх може відчував щось.

Ми добре жити були щасливі. Він завжди був сміливим. Добре жили до війни. Поки не прийшли росіяни щоб нас убивати. З першого дня війни пішов в «Азов» щоб захищати рідне місто.

Я досі не можу повірити шо нема тепер мого чоловіка і нема Маріуполя. Місто повністю розбомблене воно було залите кров’ю його жителів. Росіяни вбивали цілими сім’ями. Вони нікого не жаліли. Нам просто пощастило вибратись звідти живими. Допомагали волонтери та знайомі.

Я ненавиджу росію і її людей. Вони брешуть усьому світові брешать собі і своїм дітям на їхніх руках кров наших мирних людей. Вони ніколи від цього не відмиються. Вони забрали у мене коханого чоловіка а у доньки найкращого тата…».

Поделиться:

Наши партнёры