Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

«Мій брат вернувся з плєна. Він захищав Маріуполь. Орки його били допитували і катували….»

MIy brat vernuvsya z plEna. VIn zaischav MarIupol. Orki yogo bili dopituvali I katuvali. Teper vIn ne maE odnoYi ruki ta odnoYi ruki...

На нашу електронну адресу надіслали лист, публікуємо анонімно, без змін:

«Мій брат вернувся з плєна. Він захищав Маріуполь. Орки його били допитували і катували. Тепер він не має одної руки та одної руки…

Коли ми з мамою його зустрічали то не вірили своїм очам ми були щасливі шо він живий. Але вернувся мій брат без руки та ноги. Через обстрєл орків в нього відірвало ногу а руку не змогли спасти бо ніхто там його не лічив. А якби не напали на нас орки і не було б войни мій брат не став би інвалідом.

Вижив він просто через щасливий случай. В нього пішло зараженіє крові і тоді його відправили на обмєн шоб не займатись ним. Шо з другими його сослуживцями досіхпор непонятно.

Коли він розказав журналістам як його катували я не знала як це все понять. Хто такі ці орки? Вони шо вообще не мають нічого людського? Йому виркуткою пятку різали били шокером і це тоді коли він не мав двох конечностей і лежав без лекарств обезболюючих.

Ми маємо знати про те шо вони роблять з нашими воєнними. Бо це нас вони захищають і попадають в плєн а там шо робиться не можна представити даже в кошмарі.

Я молюсь про нашу перемогу і мир як молилась за брата. Вірю шо скоро все буде в нас добре. А каждому защітніку я дякую і каждим горжуся. Хай себе бережуть і вертаються до нас…»

Поделиться: