Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Лікарі врятували пораненого хлопчика після обстрілу у Вінниці

На нашу електронну пошту надіслали лист, публікуємо анонімно:

«Якби не лікарі не знаю чи хотів би я щось писати чи жити взагалі… Ця війна розвернула наше щасливе життя зруйнувала мир та спокій усієї країни.

Ми приїхали до родичів погостювати у Вінницю коли рашисти вирішили обстріляти центр міста ми якраз були поблизу. Мого сина поранило, його спасали лікарі. Після лікування тут нам запропонували далі в Польші допомогу. Треба пересадка шкіри і довга реабілітація.

Я просто уклінно вдячний лікарям за їх допомогу не втомну працю по спасінню моєї дитини. Так, він у важкому стані але лікаря зробили все щоб його врятувати щоб він далі зміг пройти лікування. По кроку вони повертали його організм зі стану шоку до стану помірного покращення.

Якби не медики навіть не знаю що робив би. Там стільки було загиблих людей і страшно уявити як жити з цим родичам та близьким. Вважалось, що Вінниця спокійне місто. В центрі завжди вирує життя, гамірно і багато дітей з батьками.

Та в один момент через хворе бажання володіти світом одного покидька в росії та тупих його рабів зі зброєю це стало місцем болю та скорботи.

Я займаюсь по життю творчою роботою музикант. За цей час не торкнувся інструменту жодного разу. Чекаю на одужання сина тоді разом з ним зіграємо. Це мене і тримає зараз в тонусі. Я розумію що я йому потрібен. Так хочеться дочекатись нашої перемоги ці покидьки за все будуть відповідати що накоїли в нашій країні.

Щиро вірю що правда завжди перемагає…»

Поделиться: