Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Кому та для чого росіяни платять пенсії у тимчасово окупованому Херсоні

Komu ta dlya chogo rosIyani platyat pensIYi u timchasovo okupovanomu HersonI

На території тимчасово окупованого Херсона російська «влада» намагається підкупити місцеве населення перед псевдо референдумом. Використовуючи сплату пенсій, як «допомогу» цивільним. У списках на виплати є навіть «мертві душі».

Росіяни навмисно блокують всі виплати з України та створюють гуманітарну кризу. Натомість пропонують людям рублі за умови отримання російського паспорта та відмови від українського громадянства. Про це повідомляє оперативне угруповання військ «Каховка».

На це погоджуються одиниці. Тож військові РФ знайшли лазівку і почали проводити пенсійні виплати за мовчазною згодою «для заспокоєння свого населення, яке потребує хліба та видовищ».
«Російська влада вносить до даних свого окупаційного пенсійного фонду «мертві душі», аби завищувати показники видачі пенсій. Таким чином окупанти одночасно завищують показники підтримки місцевих й привласнюють кошти», — йдеться в повідомленні.

Усі ці показові дії із надання будь-якої допомоги місцевому населенню Кремль висвітлює у своїх пропагандистських ЗМІ. Ті, своєю чергою, перекручують інформацію, мовляв херсонці підтримують російську владу та військових РФ.

Нагадамо, що ЗСУ наступають на Херсонщині. Ми повідомляли, що українські військові збили російський безпілотник.

Поделиться: