Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

Гурт «Balaklava Blues» передав Україні понад $350 тисяч та створив відео про українок-переселенок

Стало відомо, що канадський гурт пожертвував Україні понад $350 тисяч. Вони зіграли десятки благодійних концертів у Європі, Канаді та Америці на підтримку України. «Balaklava Blues» — це гурт, створений етнічним українцем із Торонто і киянкою.

«Balaklava Blues» сьогодні — найактивніший канадський гурт, який підтримує Україну у глобальних масштабах. За чотири з половиною місяці війни концертами й благодійними заходами вони зібрали більше 500 000 канадських доларів», — зазначили в пресслужбі гурту.

Усі зібрані кошти надійшли фондам Second Front Ukraine Foundation: Toronto, Unite with Ukraine, Canada-Ukraine foudation.

В пресслужбі, наголосили, що для учасників гурту Марка і Марічки Марчик війна в Україні — частина життя, бо брати обох служать в ЗСУ, а частина рідні загинула під Києвом. Деяким українцям вони допомогли знайти тимчасовий притулок у Канаді.

Також повідомили, що Balaklava Blues створили кліп Swallow/Ластівка. Нове відео гурту присвячене українкам — жінкам-переселенкам. Для команди основою синглу стала народна пісня з Полісся у вільній авторській інтерпретації.

В пісні описується звернення-попередження до ластівки, аби вона не планувала вити гніздечко та заводити пташенят, бо все одно доведеться зимувати в інших краях. Так, метафорично проведена паралель між образом пташки та українськими жінками, дітьми, які вимушено покинули своє житло через повномасштабне вторгнення військ РФ в Україну.

Поделиться:

Наши партнёры