Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Дев’ять поранених росіян із Запорізької АЕС доставили в лікарню

Вчора ввечері, 18 липня, стало відомо, що 9 росіян із Запорізької АЕС із пораненнями були доставлені в лікарню Енергодара. Є загиблі. Про це повідомив міський голова Дмитро Орлов.

«Отже, що відомо точно. В другій половині дня в міську лікарню терміново доставлені 9 військових країни-терориста з пораненнями різної ступені важкості. Деякі лікуються амбулаторно, деякі госпіталізовані в стаціонар. Один з них у важкому стані — в реанімацію. Також є і загиблі, але назвати їх точну кількість наразі ми не можемо.»

Міський голова Енергодара зауважив: «Не будемо домислювати що ж стало причиною одночасного «прорідження» рядів росіян на об’єкті, який вони начебто ретельно «охороняють». Про це, думаю, пізніше скажуть компетентні служби».

Додамо, у повідомленні йдеться що російські військові перелякалися і в паніці бігали територією станції. Та на тривалий час заблокували на підприємстві Запорізької АЕС одразу дві зміни оперативного персоналу, які мали міняти одна одну. Згодом врешті людей відпустили.

Зауважимо, що військові РФ неодноразово обстрілювали сусідні населені пункти з території атомної станції на що, очевидно, отримали відповідь.

Поделиться: