Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

56060

Group122

2254

Vector

254

Vector (1)

4796

Vector (2)

15

ДБР затримало посадовця КМДА за вимагання у київських автоперевізників сотні тисяч доларів

Працівники ДБР затримали одного із заступників начальника департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації, який систематично брав хабарі від приватних автобусних перевізників столиці на сотні тисяч доларів. Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

Затриманий за підозрою чиновник вимагав від співвласника трьох київських підприємств із автоперевезень 100 тисяч доларів США за безперешкодну підприємницьку діяльність та ще 120 тис. американських доларів — за продовження 4-х договорів на перевезення пасажирів.

При цьому, відповідно до умов воєнного стану, київська влада мала б автоматично продовжити дію цих договорів до кінця війни.

У посередники чиновник взяв свого близького друга, який очолював одне з державних підприємств столиці.

Для того, аби підприємець швидше ухвалив «правильне рішення», зловмисники постійно тиснули на нього, проводили позапланові перевірки підприємств щодо дотримання умов договорів та правил перевезення пасажирів, складали акти про штучні порушення.

Чиновник КМДА шантажував столичних перевізників перешкодами у роботі, якщо ті не будуть сплачувати данину. Посадовець розробив схему, за якою перевізники мали сплачувати щоденну фіксовану плату з кожного із сотень автобусів, які виходили на рейс у Києві.
До початку повномасштабної російської агресії перевізник вже «сплачував» данину посадовцю, що задокументовано працівниками ДБР.

Поделиться:

Наши партнёры