Потери ВС РФ на войне в Украине

Group12

59080

Group122

2338

Vector

264

Vector (1)

4932

Vector (2)

15

Авіація ЗСУ вдарила по російській техніці та скупченню військових РФ — ОК «Південь»

На Південному напрямку ударна авіація ЗСУ успішно попрацювала по позиціях російських військових. Українські штурмовики та бомбардувальник завдали ударів по скупченню військових РФ та їх техніці. Ударила авіація ЗСУ по танковому взводу РФ, опорнику та мінометній батареї і в результаті мінус 4 десятки російських військових.

Нагадаємо, ЗСУ за добу ліквідували ще 200 російських військових, за даними Генштабу ЗСУ.

Про результати бойових вильотів українських пілотів за минулу добу розповіли у зведенні ОК «Південь».

Так, на Миколаївщині в районі Новогригорівки пара російських ударних гелікоптерів Ка-52 намагалась завдати ударів по позиціях ЗСУ. На щастя, обійшлося без втрат збоку українських захисників.

У відповідь пара гелікоптерів ЗСУ завдала ударів по скупченню озброєння та техніки РФ в районі Хрещенівки та Ольгиного Херсонської області. В результаті була частково знищена мінометна батарея російських військових.

Також пара українських штурмовиків та бомбардувальник відпрацювали по позиціях військових РФ в районі Давидового Броду та тернових Под на Херсонщині. Знищено РСЗВ «Град», живу силу противника та техніку.

Підтверджені втрати противника наразі складають: 41 російських військових, 1 РСЗВ «Град», 3 гаубиці «Мста-Б» і 1 «Гвоздику», 1 автомобіль зв’язку та 2 звичайних, також знищено ще 1 польовий артилерійський склад в районі Брускинського. Результати уражень дорозвідуються.

Поделиться: